Hakkımızda

MN Kardiyoloji

Hakkımızda

Amaçları; amatör bir anlayışla, bilimsel aktiviteye katkıda bulunmak için biraraya gelmiş insanların oluşturduğı Medical Network Yayıncılık, yayın hayatına başladığı 1992 yılından itibaren "tıbbi yayıncılığın en önemli kurallarından biri olan" etik anlayışından taviz vermeden yazarlarının bilgi birikimi, danışmanlarının uzmanlığı, okuyucularının yönlendirmeleri, sponsor firmarının maddi katkıları, çalışanların özverileri ile bugünlere kadar gelmiştir.

Aynı anlayışla yayın hayatına devam edecek olan Medical Network, taşıdığı öncülük sıfatının bilinci ile daha uzun yıllar tüm gelişmişliklere ve yeniliklere açık olarak sektördeki liderlik konumunu devam ettirecektir.

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, MN Kardiyoloji dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. MN Kardiyoloji, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.

Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında MN Kardiyoloji dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.