Proje Yayınlar

MN Kardiyoloji

Pratik Hayatımızdaki Yaklaşımlara Uzman Yorumları

EDİTÖRDEN

Prof. Dr. Mehdi ZOGHİ

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı

Değerli Meslektaşlarım,

Kardiyovasküler alanındaki uluslararası kılavuzlar, yeni kanıtlar doğrultusunda peyderpey güncellenmektedir. Ancak önerilerin bir bölümünün kanıt düzeyini uzman görüşüne dayandırmaktadır. Hatta kimi zaman bazı tedaviler hakkında kılavuzlarda herhangi bir öneriye rastlanmamaktadır. Bu gibi durumlarda kendi tecrübe ve görüşlerimizle hareket etmek durumunda kalıyoruz. Bu doğrultuda konu olan tedaviler hakkında yaptığım aşağıdaki iki anketin sonuçlarını ve uzman görüşlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, MN Kardiyoloji dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. MN Kardiyoloji, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.

Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında MN Kardiyoloji dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.