Proje Yayınlar

MN Kardiyoloji

Lup Dup Kalp Koruma Bülteni

EDİTÖR Prof.Dr. Sadi GÜLEÇ

KONUK YAZAR Prof.Dr. Eralp TUTAR

Lup Dup Kalp Koruma Bülteni KASIM 2019 Kardiyoloji Özel Sayısı

Lup-dup’un bu sayısının konuğu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı’ndan Prof. Dr. Sayın Eralp TUTAR. Lup-dup tarihinde ilk kez 4-5 yaşından beri tanıdığım bir konuğu ağırlıyor olacağım. Eralp Hoca’yı aslında doğduğum günden beri görüyor ve tanıyorum ancak o yaşları hatırlayamam diye düşünerek 4-5 yaşından beri dedim. Kendisi benim eski deyişle dayı oğlum, yeni deyişle kuzenim olur. Kaderin cilvesine bakın ki ikimiz de kalp isimli organa gönül verip yıllarca onun peşinden koştuk. Neticede nasıl büyük bir istekle koştuysak bugün aynı üniversitede öğretim üyesi olmanın keyfini yaşıyoruz.

Konuk dayınızın oğlu olunca önce sohbetin ciddiyeti konusunda insanda bir kuşku oluşuyor. Ne de olsa çocukluğunuzda lan-lun diye konuştuğunuz biri var karşınızda. Ama merak etmeyin. Son derece ciddi ve bilimsel bir sohbet olacak. Eralp Hoca’ya hipertansiyon dünyasından sorular sorup, cevapları sizlerle paylaşacağım.

Umarım bilgilerinizi güncelleme adına faydalı bir bülten olur.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, MN Kardiyoloji dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. MN Kardiyoloji, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.

Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında MN Kardiyoloji dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.