Proje Yayınlar

MN Kardiyoloji

Lup Dup Kalp Koruma Bülteni

EDİTÖR Prof.Dr. Sadi GÜLEÇ

KONUK YAZAR Prof.Dr. Mustafa ARICI

Lup Dup Kalp Koruma Bülteni OCAK 2016 İç Hastalıkları Özel Sayısı

Bugünkü sayımızda hipertansiyon tedavisinde kullanılan iki ilaç hakkında sohbet edeceğiz. Beta blokerler ve diüretikler. Tek tek ne yaparlar, bir arada ne yaparlar uzmanına soracağız.

Konuğumuz camianın renkli isimlerinden Prof. Dr. Mustafa Arıcı.

Öğrenciler ve hastalar Mustafa hoca der ona. İş arkadaşları Arıcı, oturum başkanları Sn. Arıcı...Bazı arkadaşları da MArıcı der...

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, MN Kardiyoloji dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. MN Kardiyoloji, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.

Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında MN Kardiyoloji dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.