Proje Yayınlar

MN Kardiyoloji

Lup Dup Kalp Koruma Bülteni

EDİTÖR Prof.Dr. Sadi GÜLEÇ

KONUK YAZAR Prof.Dr. Aytekin OĞUZ

Lup Dup Kalp Koruma Bülteni EKİM 2014 İç Hastalıkları Özel Sayısı

Bugünkü konuğum iç hastalıkları profesörü Sn. Aytekin Oğuz olacak. Kendisi iç hastalıkları uzmanı olmakla birlikte biz onu bilimsel platformlarda daha çok hipertansiyon, diyabet ve belki de bu iki hastalığın birleşim noktası olarak tanımlanabilecek metabolik sendrom konularında izleme fırsatı buluyoruz. Bu söyleşide Sn. Oğuz ile diyabetiklerde beter bir durum olan hipertansiyonu nasıl “better” yapabileceğimizi konuşacağız.

GERİ DÖN

Gizlilik Beyanı

Yazarlar, MN Kardiyoloji dergisi tarafından yukarıda istenen bilgileri sisteme yüklemeyi kabul ederler. MN Kardiyoloji, kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğini koruyacaktır. Herhangi bir kişisel bilgi sadece bu dergi ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Bu bilgiler başka amaçlarla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Tek istisna, mahkeme kararları, taleplere karşı savunma hakları, yasadışı faaliyetlerden korunma ve benzeri yasal durumlardır.

Yazarlar; dergideki yenilikler, sağlık dünyasındaki gelişmeler, kongreler, sempozyumlar, toplantılar, seminerler ve farmakolojik gelişmeler hakkında MN Kardiyoloji dergisinden gönderilecek yazılı, sözlü ve görsel bilgilendirme e-postası almayı kabul eder.